Yüksek Standartlarda Hizmet

Yemekhane:  Sosyal alanımızda bulunan aynı anda 150 kişiye hizmet verebilen yemekhanemiz kaliteyi ve hijyeni ön plana çıkararak öğrencilerimizin hizmetindedir. Ayrıca her katta bulunan hobi mutfaklarında dilerseniz kendi yemeğinizi yapabilirsiniz. Kantininde alışveriş yapabilir, lig maçlarını izleyebilir, Masa Tenisi ve Bilardo gibi imkanlardan faydalanabilirsiniz.

Etüt Odası: Kurumuzda her öğrencinin oda içerisinde bulunan çalışma masaları dışında sosyal alanımızda yaklaşık 100 öğrencinin aynı anda kullanbileceği etüd odamız ve çizim odamız bulunmaktatır. Öğrencilerimiz bu alanlarda sınav zamanında stresten uzak sessiz ve sakin bir şekilde sınavlarına hazırlanabilirler.

Bilgisayar ve Çizim Odası: Yeterli sayıda bilgisayar ve çizim masalarımızla öğrencilerimizin bütün ihtiyaçlarını karşılamayı hedefliyoruz.

Çamaşırhane: Her katta 3 adet çamaşır makinemiz, 3 adet kurutma makinemiz bulunmaktadır. Böylece öğrencilerimiz sıra beklemeden istedikleri zaman çamaşırlarını yıkayıp, kurutabilirler. Ayrıca ütü imkanı ile öğrenci kendi kıyafetlerini ütüleyebilir.

Donanımlı, Rahat, Huzurlu, Sıcak ve Güvenli Ortam

Fitness: Koşu bandından Bench Press Machine’e bir çok malzemenin bulunduğu spor salonumuzda öğrencilerimiz istedikleri zaman spor yapma imkanına sahip oluyorlar. Herhangi bir kısıtlama olmaksızın günün herhangi bir saatinde istedikleri zaman spor salonumuzu kullanabiliyorlar.

Sauna: 15 kişinin aynı anda kullanabildiği saunamız günün her saati aktifdir.

Buhar Banyosu: 15 kişinin aynı anda kullanabildiği buhar banyomuz günün her saati hizmetinizdedir.

Sinema Salonu: Öğrencilerimize yaptığımız anket sonucunda seçilen filmleri 44 kişilik sinema salonumuzda yayınlıyoruz. Öğrencilere de keyifle izlemek kalıyor. Ayrıca maçları dev ekranda izlemek de ayrı bir keyif olsa gerek.

Oyun Salonu: 6 adet PS4 konsolu, bir çok trend oyun, konforlu koltuklar ile oyun keyfini doyasıya yaşayın.

Ulaşım

İstanbul Üniversitesi Avcılar Kampüsü, İstanbul Gelişim Üniversitesi ve metrobüse duraklarına ulaşımınızı servis ile ücretsiz olarak sağlayabilirsiniz. Bunun dışında diğer ulaşım imkanlarınız aşağıda listelenmiştir.

Yurdumuz Gelişim Üniversitesine yürüme mesafesinde bulunmaktalar.

Ambarlı Kavşağına 5 dakikalık yürüme mesafesi

Duraktan geçen otobüsler:

Buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Metrobüse 7 dakikalık yürüme mesafesi

Metrobüse ulaşımı servis yerine yürüyerek yapmak isterseniz, 7 dakika içerisinde Saadetdere Mahallesi Metrobüs Durağına ulaşabilirsiniz.

Yanıbaşında Taksi Durağı

Yurdumuza 5 dakikalık mesafedeki taksi durağı sayesinde, taksi beklemek yok. 5 dakika içerisinde taksinize binip ulaşımınızı sağlayabilirsiniz.


Hizmetlerimiz

× Size nasıl yardımcı olabiliriz?